KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckning 5555416
nr 555 5416
Teckning
signerad, Acke Ã…slund, 47x64
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 1 december 2008
750 kr
1.100 kr
1.800 kr
1.800 kr